25.09.2017

Mida teha, kui uni kuidagi tulla ei taha?

Kehva unega on keerulistel eluperioodidel kokku puutunud suurem hulk inimesi. Mõnikord laheneb mure iseenesest, kuid võib süveneda ning vajada arsti ja võib-olla ka unerohtusid. Viimaseid tuleb aga tarvitada vastutustundlikult ja võimalikult harva, sest liialdamine võib viia ravimisõltuvuseni, hoiatab Hea Une Keskuse psühhiaater-unearst Juhan Kaldre.

Delfis ilmunud artiklit saad täismahus lugeda siit.

25.05.2018

Privaatsuspoliitika

25. mail jõustub uus isikuandmete kaitse üldmäärus. Sellega seoses uuendasime isikuandmete töötlemise ja säilitamise korda.
Loe edasi
11.12.2017

Peamised unetuse põhjused ja kuidas olukorda leevendada

Unetuse all kannatava inimese olukord on väga keeruline. Unetusel ei ole ühte ainsat ja selget põhjust. Põhjused võivad olla seotud magama minemise ajaga, reisimisega, graafikutega tööl jne.
Loe edasi
04.12.2017

Kui tähtis on REM-uni organismi õige toimimise jaoks?

Väsimusest probleemideta välja puhkamine on üks hea tervise olulisimaid alustalasid. Ent sageli ei ole võimalik piisaval määral puhata ja erinevad unehäired on tänapäeval väga levinud.
Loe edasi
24.11.2017

Eakaid oodatakse laupäeval Tartus unetuse teemalisele infopäevale

Eesti Arstiteadus Üliõpilaste Seltsi eestvedamisel toimub sel laupäeval Eakate Päev. Sel aastal keskendutakse paljusid eakaid vaevavale probleemile – unetusele.
Loe edasi