08.06.2017

Väsinud inimene on ohtlik nii endale endale kui teistele

Mida rohkem meditsiin ja teadus edasi arenevad, seda rohkem leiab kinnitust fakt, et norskamise taga võib peituda tõsisem terviseprobleem. Norskamine segab sageli ka lähikondlaste und, kuid suurim kannataja on norskaja ise. See rikub organismi tasakaalu ja elukvaliteeti ning halvimal juhul võib põhjustada töö- ja liiklusõnnetusi.

Norskamine koos hingamishäiretega on märk uneapnoest. Mõnel juhul piisab elustiili muutusest, kuid teistel juhtudel on abi kirurgilisest sekkumisest või mehaanilisest abivahendist.

Loe täispikka Postimehe artiklit SIIT.

09.09.2022

Unenõustaja hoiatab: nutiseadmega une jälgimisest võib välja kujuneda unehäire

Nutikellad on väärt abimehed, millega oma unemuutustel silma peal hoida. Samas tasub aga jälgida, et une monitoorimisest ei areneks välja ortosomnia – ebatervislik kinnisidee ideaalse une saavutamiseks. Mida ortosomnia...
Loe edasi
04.08.2022

Vastuvõttu alustab Marii Haak

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, unenõustaja Marii Haak. Tema juurde on oodatud vastuvõtule kõik täiskasvanud, kellel on mured une ja ärevusega, probleemid suhetes, depressioon
Loe edasi
08.07.2022

Vastuvõttu alustab Inna Grišakova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, pereterapeut Inna Grišakova, kelle vastuvõttudele on oodatud eesti- ja venekeelsed inimesed (lapsed, noorukid, täiskasvanud) nii paari- ja pereteraapiasse kui ka individuaalsesse psühhoteraapiasse.
Loe edasi
10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova, kes tegeleb nii individuaalse kui ka paarinõustamisega ning toitumisteraapiaga.
Loe edasi