23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

4 Kliinik (Pea- ja Kaelakirurgia OÜ) on alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211.

Tööalase rehabilitatsiooni teenusega saab täpsemalt tutvuda Töötukassa kodulehel. Tööalase rehabilitatsiooni soovi korral tuleb kõigepealt pöörduda Töötukassa poole, kes määrab teenuse vajaduse ja seejärel saab ise valida sobiva teenusepakkuja.

Tööalane rehabilitatsioon on mõeldud inimestele, kellel on puude või haiguse tõttu mitmeid takistusi ja kes vajavad seetõttu tööle asumiseks või töötamise jätkamiseks erinevate spetsialistide ehk rehabilitatsioonimeeskonna abi.

Meie kliiniku eesmärk on võimalikult varakult pöörata tähelepanu ka väiksematele tervisekaebustele, et toetada inimese tegevusvõime ja tervise säilimist. Käsitleme inimest kui tervikut, ühendame pakutavad teenused ravivajadusest lähtuvalt ja asetame une kesksele kohale.

Meie rehabilitatsioonimeeskonda kuuluvad füsioterapeut, psühholoogid, sotsiaaltöötaja, logopeed, toitumisnõustaja, õed, tegevusterapeut, eriarstid.

Loe teenuse kohta lähemalt: Tööalane rehabilitatsioon 4 Kliinikus

 

10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova, kes tegeleb nii individuaalse kui ka paarinõustamisega ning toitumisteraapiaga.
Loe edasi
03.06.2022

Vastuvõttu alustab Mailis Reinbaum

Meie meeskonnaga on liitunud füsioterapeut Mailis Reinbaum, kes peamiselt keskendub oma töös alalõualiigeste ja vaagnapõhjalihaste häiretele. Mailis tegeleb ka rasedate ja rasedusjärgse füsioteraapiaga.
Loe edasi
25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi