21.04.2020

Kaugvastuvõtud

Head patsiendid!

Eriolukorra tõttu ei ole võimalik kliinikus plaanilisi vastuvõtte teha. Vastuvõtud toimuvad ainult kaugnõustamise teel. Digiregistratuuri, telefoni või meili kaudu on võimalik lisada aegu kliinilise psühholoogi, psühholoogi, unenõustaja ja müofunktsionaalse terapeudi vastuvõtule. Osaliselt on võimalik teha korduvaid vastuvõtte ka teistel erialadel (ntks pereteraapia, unenõustamine jne). Vastuvõtud toimuvad Skype’i või Zoom’i teel. Lisainfo saamiseks ja murede, probleemide korral kirjuta või helista meile! Meie registratuur vastab hetkel telefonile tööpäeviti kell 8.00–16.00.

Hinnakiri on sama, mis kohapealsete vastuvõttude korral.

Jätkame ka tööalase rehabilitatsiooni ja teraapiafondi raames patsientide kaugnõustamist.

NB! Hetkeseisuga ei toimu kohapealsed vastuvõtud 17. maini, kuid vaatame olukorda üle igapäevaselt.

 

Olge terved ja püsime võimalusel kodus!

 

09.09.2022

Unenõustaja hoiatab: nutiseadmega une jälgimisest võib välja kujuneda unehäire

Nutikellad on väärt abimehed, millega oma unemuutustel silma peal hoida. Samas tasub aga jälgida, et une monitoorimisest ei areneks välja ortosomnia – ebatervislik kinnisidee ideaalse une saavutamiseks. Mida ortosomnia...
Loe edasi
04.08.2022

Vastuvõttu alustab Marii Haak

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, unenõustaja Marii Haak. Tema juurde on oodatud vastuvõtule kõik täiskasvanud, kellel on mured une ja ärevusega, probleemid suhetes, depressioon
Loe edasi
08.07.2022

Vastuvõttu alustab Inna Grišakova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog, pereterapeut Inna Grišakova, kelle vastuvõttudele on oodatud eesti- ja venekeelsed inimesed (lapsed, noorukid, täiskasvanud) nii paari- ja pereteraapiasse kui ka individuaalsesse psühhoteraapiasse.
Loe edasi
10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova, kes tegeleb nii individuaalse kui ka paarinõustamisega ning toitumisteraapiaga.
Loe edasi