21.04.2020

Kaugvastuvõtud

Head patsiendid!

Eriolukorra tõttu ei ole võimalik kliinikus plaanilisi vastuvõtte teha. Vastuvõtud toimuvad ainult kaugnõustamise teel. Digiregistratuuri, telefoni või meili kaudu on võimalik lisada aegu kliinilise psühholoogi, psühholoogi, unenõustaja ja müofunktsionaalse terapeudi vastuvõtule. Osaliselt on võimalik teha korduvaid vastuvõtte ka teistel erialadel (ntks pereteraapia, unenõustamine jne). Vastuvõtud toimuvad Skype’i või Zoom’i teel. Lisainfo saamiseks ja murede, probleemide korral kirjuta või helista meile! Meie registratuur vastab hetkel telefonile tööpäeviti kell 8.00–16.00.

Hinnakiri on sama, mis kohapealsete vastuvõttude korral.

Jätkame ka tööalase rehabilitatsiooni ja teraapiafondi raames patsientide kaugnõustamist.

NB! Hetkeseisuga ei toimu kohapealsed vastuvõtud 17. maini, kuid vaatame olukorda üle igapäevaselt.

 

Olge terved ja püsime võimalusel kodus!

 

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi