01.04.2020

Kroonilises unepuuduses inimesed haigestuvad sagedamini viirushaigusesse

Eriolukord on muutnud üsna palju meie kõigi igapäevaelu. Suured ja ootamatud muutused tekitavad ärevust ja ebakindlust, paljudele mõjub ahistavalt liikumispiirang, suurel osal on tekkinud hirm ja mure oma töökoha ja sissetuleku pärast. Ärev olukord võib tugevalt mõjutada ka meie und, kus voodisse kaasa võetud muremõtted ei lase uinuda või ajavad hommikul varakult une ära. Kuidas mõjutab halb ja vähene uni aga meie immuunsust ja vastuvõtlikkust viirushaigustele, saab lähemalt lugeda 4 Kliiniku kliinilise psühholoogi ja unenõustaja Krista Peeti intervjuust: https://novaator.err.ee/…/kroonilises-unepuuduses-inimesed-…

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi