08.01.2017

Kuidas saada laps õigel ajal magama?

Tänapäeval on suureks probleemiks laste hüperaktiivsus, kuid enne, kui hakata selle vastu ravimeid otsima, tuleks üle vaadata lapse unerežiim.

Vabalt võib hüperaktiivsuse põhjuseks olla liiga vähene magamine. Uni mõjutab ka õppimisvõimet. “Unevõla puhul ei räägi me mitte tundidest, vaid minutitest. Tund unevõlga on juba väga-väga palju,” ütleb Unimed Unekeskuse unenõustaja Kene Vernik.

Loe 8. jaanuaril 2017 Õhtulehes ilmunud artiklit SIIT.

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi