22.11.2017

Lapse rahutu uni viitas tõsisele terviseprobleemile

Suuhingamisel võib olla mitmeid põhjuseid nagu pidev nohu ja ninakinnisus, suurenenud adenoidid või kurgulaemandlid, kuid suuhingamisele võib viidata ka näiteks lapse rahutu uni.

Suuhingamine on kompleksne probleem, mis võib tekkida erinevate näiliselt võrdlemisi ohutute ja levinud vaevuste koosmõjul. Teisalt tekitab suuhingamine ka hulga suu- ja laiemalt terviseprobleeme, nagu näiteks vale hambumus, kaaries, halb rüht, näokolju deformeerumine, mille lahendamiseks on tarvis hulga ekspertide abi ortodondist müofunktsionaalse terapeudini.

Hea Une Keskuse müofunktsionaalse terapeudi Andres Kösteri sõnul meenub talle üks hiljutine lapseea suuhingamise juhtum, kus vanemad pöördusid seoses 5-aastase poisiga, kes põdes tihti külmetushaigusi, ema sõnul magades nohises, norskas ning lapse uni oli rahutu. Loe edasi Delfist.

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi