25.09.2017

Mida teha, kui uni kuidagi tulla ei taha?

Kehva unega on keerulistel eluperioodidel kokku puutunud suurem hulk inimesi. Mõnikord laheneb mure iseenesest, kuid võib süveneda ning vajada arsti ja võib-olla ka unerohtusid. Viimaseid tuleb aga tarvitada vastutustundlikult ja võimalikult harva, sest liialdamine võib viia ravimisõltuvuseni, hoiatab Hea Une Keskuse psühhiaater-unearst Juhan Kaldre.

Delfis ilmunud artiklit saad täismahus lugeda siit.

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi