19.12.2019

Nutiseade võtab une!

Hiljutise uuringu järgi kannatavad miljonid eurooplased unehäirete all, mille peamine põhjus on nutitelefonide kasutamine õhtul. Hea Une Keskuse  ülemõe ja unenõustaja Jekaterina Ivanova sõnul muudab ekraani sinine valgus inimese bioloogilist rütmi, mille tulemusena uinutakse hiljem.

Hea une saavutamiseks soovitab ekspert lõpetada vähemalt tund enne voodisse minekut ergutava toimega tegevused ja luua kindel magamamineku rutiin. Loe lähemalt SIIT.

06.05.2020

Vastuvõttude taastamine

Alates 18. maist alustame järk-järgult plaaniliste vastuvõttude taastamist. Võtame ootel olevate patsientidega mai kuu jooksul ühendust, et pakkuda neile vastuvõtuks uus aeg.
Loe edasi
21.04.2020

Kaugvastuvõtud

Eriolukorra tõttu ei ole võimalik kliinikus plaanilisi vastuvõtte teha. Vastuvõtud toimuvad ainult kaugnõustamise teel. NB! Hetkeseisuga ei toimu kohapealsed vastuvõtud 17. maini. Meie registratuur vastab hetkel telefonile tööpäeviti...
Loe edasi
15.04.2020

Podcastis „Mõttekoht“ oli külas psühholoog Liis Teesaar

Mis vahe on üksildusel ja üksindusel, kuidas need võivad mõjutada meie tervist ning kuidas nendega toime tulla?
Loe edasi
13.04.2020

Kuidas ebakindlas olukorras mure ja ärevusega paremini toime tulla?

On teada, et muretsemist tekitavad ebamäärased, uudsed ja ennustamatud olukorrad. Kuna praegune olukord maailmas vastab kõigile antud omadustele, on normaalne, et inimeste üldine ärevustase on hetkel tõusnud.
Loe edasi