22.11.2017

Pikaaegne suuhingamine paistab kehast välja

Suuhingamine

Pikaaegne suuhingamine on tõsine probleem, mis vajab kiiret sekkumist, et vältida terviseprobleeme. Muu hulgas rikub see inimese hambad.
Kuna probleemi esimesi sümptomeid võib patsientidel näha juba lapseeas ja just siis on ka kõige lihtsam probleemist jagu saada, on suuhingamise tuvastamisel oluline roll lapsevanemal. Laste suuhingamise põhjustajateks on valdavalt allergiahaigused, suurenenud adenoidid ja suulaemandlid ning traumad. Samuti tuleks tähelepanu pöörata keele asendile. Täiskasvanute puhul viitab suuhingamise probleemile pidev öine norskamine ja muud öised hingamisprobleemid, näiteks nagu uneapnoe. Loe Terviseuudiste artiklist, kuidas Andres Köster ja Heisl Vaher kommenteerivad suuhingamisega kaasneivaid probleeme.
Suuhingamise kohta loe lähemalt ka siit.
Suuhingamise probleemi korral tuleks esimese asjana pöörduda meie kliiniku kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtule.
Aja vastuvõtule saate broneerida 4 Kliinik digiregistratuuri kaudu. Leia endale sobiv aeg siin.
16.05.2019

ETV +

Müncheni Tehnikaülikooli arstiteaduskonna hiljutises uuringus märgitakse, et tööstress ja ebapiisav uni suurendavad südame-veresoonkonna haiguste tekke ohtu.
Loe edasi
09.05.2019

Kevadväsimuse vastu kohviga ei saa

Kevadeks on paljudel jaks otsas ja peas ainus mõte: olen omadega nii läbi, et ei jaksa enam midagi teha! Kuidas endas uut jõudu leida?
Loe edasi
11.02.2019

Tule tööle!

Ootame oma meeskonnaga liituma uusi inimesi. Loe tööpakkumiste kohta lähemalt siit...
Loe edasi
15.12.2018

Eesti Haigekassa lepingupartner

4 Kliinik (Pea- Ja Kaelakirurgia OÜ) on Eesti Haigekassa lepingupartner neuroloogia, näo- ja lõualuukirurgia, pulmonoloogia ja gastroenteroloogia erialal Harju maakonnas.
Loe edasi