22.11.2017

Pikaaegne suuhingamine paistab kehast välja

Suuhingamine

Pikaaegne suuhingamine on tõsine probleem, mis vajab kiiret sekkumist, et vältida terviseprobleeme. Muu hulgas rikub see inimese hambad.
Kuna probleemi esimesi sümptomeid võib patsientidel näha juba lapseeas ja just siis on ka kõige lihtsam probleemist jagu saada, on suuhingamise tuvastamisel oluline roll lapsevanemal. Laste suuhingamise põhjustajateks on valdavalt allergiahaigused, suurenenud adenoidid ja suulaemandlid ning traumad. Samuti tuleks tähelepanu pöörata keele asendile. Täiskasvanute puhul viitab suuhingamise probleemile pidev öine norskamine ja muud öised hingamisprobleemid, näiteks nagu uneapnoe. Loe Terviseuudiste artiklist, kuidas Andres Köster ja Heisl Vaher kommenteerivad suuhingamisega kaasneivaid probleeme.
Suuhingamise kohta loe lähemalt ka siit.
Suuhingamise probleemi korral tuleks esimese asjana pöörduda meie kliiniku kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtule.
Aja vastuvõtule saate broneerida 4 Kliinik digiregistratuuri kaudu. Leia endale sobiv aeg siin.
25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi