15.04.2020

Podcastis „Mõttekoht“ oli külas psühholoog Liis Teesaar

Praegune eriolukord ja vajadus isolatsioonis olla on tublisti suurendanud inimestes üksildustunnet ja samuti üksindust. 4 Kliiniku psühholoogi Liis Teesaare sõnul on üksindust ehk füüsiliselt eraldiolemist teistest vaja meil kõigil. See on hea aeg eneseanalüüsiks, mõtete sorteerimiseks, möödaniku vaagimiseks ja uute plaanide tegemiseks. Küll aga ei ole inimesel vaja üksildust. Mis vahe on üksildusel ja üksindusel, kuidas need võivad mõjutada meie tervist ning kuidas nendega toime tulla saad täpsemalt kuulata juba Naistelehe internetiraadio podcastist „Mõttekoht“ https://naisteleht.ohtuleht.ee/998538/mottekoht-mida-teha-kui-tunned-end-uksildasena

 

 

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi