06.04.2020

Psühholoog: meie igapäevased harjumused muutuvad arvatust tihemini

Harjumused tekivad valdavalt iseenesest. Paljude harjumuste puhul ei ole vaja teatud tegevusi endale pidevalt meelde tuletada ja ajapikku muutuvad need tegevused loomulikuks. Harjumuste (eriti halbade harjumuste) teadliku muutmisega on pisut keerulisem, sest kui mingid tegevused on muutunud aju jaoks meeldivaks, siis hakkab keha visalt võitlema käitumismustrite säilitamise nimel. Harjumuste tekkimisest ja muutmisest räägib lähemalt 4 Kliiniku psühholoog Kristjan Tamm. Loe lähemalt Postimehest

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi