13.02.2020

Rahvusvaheline unepäev

13. märtsil on rahvusvaheline unepäev. 4 Kliiniku Hea Une Keskus on tegelenud unehäirete ennetamise, diagnoosimise ja nendele lahenduste leidmisega juba üle 5 aasta. Saame julgelt öelda, et uni on kõige alus ja selleks, et edendada arusaamist unehäirete suurest mõjust ja hea tervise olulisusest tähistame seda päeva koos ülejäänud maailmaga. Koostöös City Yogaga korraldame sellise toreda ürituse:

NB! ÜRITUS JÄÄB ÄRA!

13.03.2020 kell 14.30–16.30 (City Yoga stuudio Niine 11)

„Liiga vähe maganud ja stressis või liiga stressis, et magada?“

• 4 Kliiniku kliiniline psühholoog ja unenõustaja Krista Peet räägib une ja stressi teemal. Tutvustame praktilisi harjutusi vaimsete pingetega toimetulekuks.

• Joogaõpetaja Avely Ahtma viib läbi kerge vinyasa jooga tunni, kus sügav teadlik hingamine, rahulikud venitused ja lõdvestavad jooga poosid aitavad vabastada lihased pingest, parandavad meie üldist heaolu ja vähendavad stressi.

Osalustasu 10 €. Registreerumiseks kirjuta koolitus@4kliinik.ee

Loe lähemalt 4 Kliinik lehelt või Facebookist

 

Vaata ka World Sleep Day kodulehte

 

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi