13.02.2020

Rahvusvaheline unepäev

13. märtsil on rahvusvaheline unepäev. 4 Kliiniku Hea Une Keskus on tegelenud unehäirete ennetamise, diagnoosimise ja nendele lahenduste leidmisega juba üle 5 aasta. Saame julgelt öelda, et uni on kõige alus ja selleks, et edendada arusaamist unehäirete suurest mõjust ja hea tervise olulisusest tähistame seda päeva koos ülejäänud maailmaga. Koostöös City Yogaga korraldame sellise toreda ürituse:

NB! ÜRITUS JÄÄB ÄRA!

13.03.2020 kell 14.30–16.30 (City Yoga stuudio Niine 11)

„Liiga vähe maganud ja stressis või liiga stressis, et magada?“

• 4 Kliiniku kliiniline psühholoog ja unenõustaja Krista Peet räägib une ja stressi teemal. Tutvustame praktilisi harjutusi vaimsete pingetega toimetulekuks.

• Joogaõpetaja Avely Ahtma viib läbi kerge vinyasa jooga tunni, kus sügav teadlik hingamine, rahulikud venitused ja lõdvestavad jooga poosid aitavad vabastada lihased pingest, parandavad meie üldist heaolu ja vähendavad stressi.

Osalustasu 10 €. Registreerumiseks kirjuta koolitus@4kliinik.ee

Loe lähemalt 4 Kliinik lehelt või Facebookist

 

Vaata ka World Sleep Day kodulehte

 

06.05.2020

Vastuvõttude taastamine

Alates 18. maist alustame järk-järgult plaaniliste vastuvõttude taastamist. Võtame ootel olevate patsientidega mai kuu jooksul ühendust, et pakkuda neile vastuvõtuks uus aeg.
Loe edasi
21.04.2020

Kaugvastuvõtud

Eriolukorra tõttu ei ole võimalik kliinikus plaanilisi vastuvõtte teha. Vastuvõtud toimuvad ainult kaugnõustamise teel. NB! Hetkeseisuga ei toimu kohapealsed vastuvõtud 17. maini. Meie registratuur vastab hetkel telefonile tööpäeviti...
Loe edasi
15.04.2020

Podcastis „Mõttekoht“ oli külas psühholoog Liis Teesaar

Mis vahe on üksildusel ja üksindusel, kuidas need võivad mõjutada meie tervist ning kuidas nendega toime tulla?
Loe edasi
13.04.2020

Kuidas ebakindlas olukorras mure ja ärevusega paremini toime tulla?

On teada, et muretsemist tekitavad ebamäärased, uudsed ja ennustamatud olukorrad. Kuna praegune olukord maailmas vastab kõigile antud omadustele, on normaalne, et inimeste üldine ärevustase on hetkel tõusnud.
Loe edasi