13.02.2020

Rahvusvaheline unepäev

13. märtsil on rahvusvaheline unepäev. 4 Kliiniku Hea Une Keskus on tegelenud unehäirete ennetamise, diagnoosimise ja nendele lahenduste leidmisega juba üle 5 aasta. Saame julgelt öelda, et uni on kõige alus ja selleks, et edendada arusaamist unehäirete suurest mõjust ja hea tervise olulisusest tähistame seda päeva koos ülejäänud maailmaga. Koostöös City Yogaga korraldame sellise toreda ürituse:

13.03.2020 kell 14.30–16.30 (City Yoga stuudio Niine 11)

„Liiga vähe maganud ja stressis või liiga stressis, et magada?“

• 4 Kliiniku kliiniline psühholoog ja unenõustaja Krista Peet räägib une ja stressi teemal. Tutvustame praktilisi harjutusi vaimsete pingetega toimetulekuks.

• Joogaõpetaja Avely Ahtma viib läbi kerge vinyasa jooga tunni, kus sügav teadlik hingamine, rahulikud venitused ja lõdvestavad jooga poosid aitavad vabastada lihased pingest, parandavad meie üldist heaolu ja vähendavad stressi.

Osalustasu 10 €. Registreerumiseks kirjuta koolitus@4kliinik.ee

Loe lähemalt 4 Kliinik lehelt või Facebookist

 

Vaata ka World Sleep Day kodulehte

 

16.01.2020

Psühholoog selgitab: kuidas tekivad halvad harjumused ja miks on neist raske lahti saada?

Meil kõigil on nii häid kui halbu harjumusi. Uue aasta saabudes annavad paljud meist endale lubadusi, et oma halbadest harjumustest vabaneda.
Loe edasi
19.12.2019

Nutiseade võtab une!

Meie kliiniku unenõustaja Jekaterina Ivanova annab nõu, millal on õige aeg nutiseade käest panna
Loe edasi
03.12.2019

Mis on uneapnoe ja kuidas seda ravida?

Uneapnoe näol on tegemist magamise ajal aset leidva hingamiskatkestusega. Haiguse ladinakeelne nimi apnoe obstructiva viitab hingamatusele ja uneapnoed iseloomustabki peamiselt just une ajal tekkiv hingamiskatkestus.
Loe edasi
10.10.2019

Ülemaailmne vaimse tervise päev

Täna, 10. oktoobril on ülemaailmne vaimse tervise päev, mille eesmärgiks on inimeste teavitamine vaimse tervise olemusest ja selle säilitamise võimalustest.
Loe edasi