05.12.2016

Unenõustaja Kene Vernik murrab 7 unemüüti

Uni on kõige alus. Sellest sõltuvad meie päevane enesetunne, õppimisvõime koolis, edukus tööülesannetes ja ka head suhted teiste inimestega. Unemuresid ei tohiks mitte kunagi alahinnata ja alati tasub olla tähelepanelik, kui märkad muutuseid oma unerütmis.

Unimed Unekeskuse unenõustaja ja -tehnik Kene Vernik puutub patsientide uneprobleemidega tegeledes tihti kokku erinevate väärarusaamadega, mis inimestel unega seoses tekkinud on. Siin on nendest seitse levinumat, mida unenõustaja ümber lükkab.

Loe 5. detsembril ilmunud täispikka lugu Delfi Naistekast.

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi