12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

16. maist ühineb meie meeskonnaga psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui ka perenõustamist.

Lagle pakub tuge arenguliste, emotsionaalsete, isiksuslike, sotsiaalsete ja hariduslike murede korral, et ennetada nende süvenemist. Olulisel kohal nii laste kui noorukitega töös on nende vanemad või teised tugiisikud. Individuaalses teraapias kasutab Lagle põhiliselt kognitiiv-käitumusliku teraapiat, lahenduskeskset lühiteraapiat ning mänguteraapiat. Perenõustamisel on aluseks süsteemne pereteraapia ning kiindumusstiili põhine lähenemine ja traumateadlik sekkumine, mis keskendub eelkõige lapse ja vanema/hooldaja vahelise kontakti ja usaldusliku suhte tugevdamisele.

Loe Lagle kohta lähemalt: 4kliinik.ee/meeskond/lagle-reinup

 

Vastuvõtuaja saad registreerida:
10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova, kes tegeleb nii individuaalse kui ka paarinõustamisega ning toitumisteraapiaga.
Loe edasi
03.06.2022

Vastuvõttu alustab Mailis Reinbaum

Meie meeskonnaga on liitunud füsioterapeut Mailis Reinbaum, kes peamiselt keskendub oma töös alalõualiigeste ja vaagnapõhjalihaste häiretele. Mailis tegeleb ka rasedate ja rasedusjärgse füsioteraapiaga.
Loe edasi
25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi