03.06.2022

Vastuvõttu alustab Mailis Reinbaum

Alates 15. juunist alustab meie kliinikus tööd füsioterapeut Mailis Reinbaum, kes peamiselt keskendub  oma töös alalõualiigeste ja vaagnapõhjaga seotud muredele, näiteks:

  • vaagnapõhjalihaste häired nii naistel kui ka meestel (põieprobleemid, organite allavaje, seksuaalhäired nt valulik vahekord);
  • rasedate füsioteraapia (seljavalu, vaagnavalu);
  • rasedusjärgne füsioteraapia (diastaas, rasedusjärgne taastumine, nõustamine);
  • alalõualiigese düsfunktsioon (liigese klikkimine, liikuvuspiiratus, näovalu, näonärvi halvatus).

 

Loe Mailise kohta lähemalt: www.4kliinik.ee/meeskond/mailis-reinbaum/
Vastuvõtuaja saad registreerida:
10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

Meie meeskonnaga on liitunud psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova, kes tegeleb nii individuaalse kui ka paarinõustamisega ning toitumisteraapiaga.
Loe edasi
25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi