10.06.2022

Vastuvõttu alustab Natalja Mizerova

14. juunil alustab meie kliinikus vastuvõttudega psühholoog ja toitumisterapeut Natalja Mizerova.
Natalja on 15 aastat tegelenud haigete nõustamisega, kellel on meeleolu- ja ärevushäired, orgaanilised psüühikahäired ja immuunpuudulikkus. Tema poole võivad pöörduda nii eesti- kui ka venekeelsed inimesed individuaalsele või paarinõustamisele, samuti on ta abiks toitumisnõustamise ja -teraapiaga.

 

Loe Natalja kohta lähemalt: www.4kliinik.ee/meeskond/natalja-mizerova/

 

Vastuvõtuaja saad registreerida:
03.06.2022

Vastuvõttu alustab Mailis Reinbaum

Meie meeskonnaga on liitunud füsioterapeut Mailis Reinbaum, kes peamiselt keskendub oma töös alalõualiigeste ja vaagnapõhjalihaste häiretele. Mailis tegeleb ka rasedate ja rasedusjärgse füsioteraapiaga.
Loe edasi
25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi