06.05.2020

Vastuvõttude taastamine

Alates 18. maist alustame järk-järgult plaaniliste vastuvõttude taastamist järgides Terviseameti poolt kinnitatud plaanilise ravi taastamise tingimusi ning patsientide ja tervishoiutöötajate turvalisuse tagamise nõudeid. Jätkuvad ka kaugnõustamised erialadel, kus see on võimalik.

Võtame ootel olevate patsientidega mai kuu jooksul ühendust, et pakkuda neile vastuvõtuks uus aeg.
Hetkel veel digiregistratuuri kaudu kohapealsetele vastuvõttudele registreerida ei saa, kuid avame ka selle võimaluse nii pea kui võimalik. Kui soovite registreerida uut aega, siis võtke meiega ühendust telefoni või meili teel.

 

  • Arsti vastuvõtule saabuv patsient peab olema nakkushaiguse nähtudeta. Kui olete haigestunud, siis palun võtke meiega ühendust ja leiame uue vastuvõtuaja.
  • Kliiniku külastajal mõõdame kontaktivabalt kehatemperatuuri ja palume täita COVID-19 tervisedeklaratsiooni.
  • Kliinikus palume desinfitseerida käsi ja kanda näomaski.
  • Vastuvõtule palume tulla 5-10 minutit varem, et jõuaks teha vajalikud protseduurid, kuid mitte rohkem kui 10 minutit varem, et vähendada kontakte teiste inimestega.
  • Vastuvõtule tulge võimalusel üksi (lapsed on lubatud koos vanemaga) ja hoidke vahet teiste inimestega.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi