17.11.2017

Vooditekstiilid on palju enamat kui lihtsalt padjad, tekid ja nende katted

Samamoodi nagu kõigile inimestele ei sobi ühesugused jooksujalatsid või näokreem, on ka voodiriietega: igaühe  jaoks on olemas materjal, millest valmistatud voodiriiete vahel on just temal parim uni. Kuigi maailmas pole tänaseni veel tehtud väga täpseid uurimistöid erinevate omadustega vooditekstiilide, madratsite, tekkide ja patjade mõjust unekvaliteedile, on selge, et lisaks valgusele, mürale ja magamiskeskkonnale on neil kindlasti oma roll täita. Väga paljude inimeste hea une jaoks on määrava tähtsusega, et nende voodi-tekstiilid oleksid näiteks looduslikust materjalist, anti-allergilise või temperatuuri reguleeriva toimega.

Wendre toodete arendamisel ja väljatöötamisel on tehtud koostööd Tartu ülikooli ja Hea Une Keskusega. Loe lähemalt Postimehest.

25.05.2022

Vastuvõttu alustab Meeri Kompus

Meie meeskonnaga on liitunud logopeed Meeri Kompus, kes tegeleb hääle- või neelamishäirete, kõnevoolavuse probleemide, haiguse tagajärjel tekkinud kõnepuude või müofunktsionaalsetest häiretest tingitud hääldusprobleemidega.
Loe edasi
23.05.2022

Eesti Töötukassa koostööpartner

Oleme alates 19.05.2022 Eesti Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise koostööpartner Tallinnas. Sotsiaalkindlustusameti tegevusluba nr. SRT000211
Loe edasi
12.05.2022

Vastuvõttu alustab Lagle Reinup

Meie meeskonnaga ühineb psühholoog Lagle Reinup, kes töötab igapäevaselt laste, noorukite ja täiskasvanutega, pakkudes nii individuaalset teraapiat kui perenõustamist.
Loe edasi
02.03.2022

Ootame enda tiimi psühhoterapeuti, füsioterapeuti, psühholoogi ja tegevusterapeuti

Oled meie tiimi oodatud, kui Sind sütitab võimalus kujundada edulugu arenevas meditsiinivaldkonnas ja omad tahet panustada inimeste tervise edendamisele ning heaolu parandamisele.
Loe edasi