Arsti vastuvõtt (hingamishäire kahtlusel)

Uneaegse hingamishäire (norskamine, uneapnoe) kahtlusel pöörduge meie kliiniku kõrva-nina-kurguarsti või pulmonoloogi vastuvõtule, kes tutvuvad Teie tervisliku seisundi ja kaebustega ning teostavad läbivaatuse. Vajadusel suunab arst edasi uuringutele või teiste spetsialistide juurde ning annab täpsemad juhised edasiste tegevuste osas.

Kui kaebused on segased ja korraga esineb mitmeid tervisehäireid, siis soovitame pöörduda sisearsti vastuvõtule. Sisearsti vastuvõtu kohta loe täpsemalt SIIT.

 

Visiidile tulles võiks olla valmistunud selleks, et arstil on vaja täpsustada unega seotud harjumusi, näiteks esitatakse küsimusi magamamineku ja ärkamise kellaaegade, öiste ärkamiste ning mitmete teiste unekäitumiste kohta. Sümptomite ulatuse ja sügavuse täpsustamiseks võib arst paluda patsiendil kodus või keskuses küsimustikke ja unepäevikut täita.

Kui uneprobleemid ei ole seotud hingamishäirega, siis võib abi olla psühhiaater-unearsti või unenõustaja vastuvõtust.

 

Vastuvõtule registreerimine

Alates 01.10.2018 on 4 Kliinik (Pea- Ja Kaelakirurgia OÜ) Eesti Haigekassa lepingupartner pulmonoloogia, neuroloogia, gastroenteroloogia ja näo-ja lõualuukirurgia erialal Harju maakonnas. Vastuvõtule pöördumiseks on vajalik arsti saatekiri ja kehtiv ravikindlustus. Tasulisele vastuvõtule võib pöörduda ka saatekirjata!

Vastuvõtule saate broneerida ka digiregistratuuris.